Nasycalnia Podkładów Kolejowych sp. z o.o. w CzeremszeNasycalnia Podkładów w Czeremsze sp. z o.o. to największy producent nawierzchni kolejowej w Polsce. To też ponad 70 lat tradycji. Zakład został zbudowany w latach 1938 - 1939 przez związek Koksowni w Katowicach na 17-hektarowym obszarze. Pierwsze uruchomienie zakładu nastąpiło w dniu 1 maja 1939 roku.Nasycalnia Podkładów Kolejowych sp. z o.o. w Czeremsze

 

W czerwcu 2010 roku w wyniku sprzedaży udziałów przez Skarb Państwa nowym właścicielem Nasycalni Podkładów w Czeremsze sp. z o.o. zostały Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" sp. z o.o. w Krakowie.

 

Duże doświadczenie, tradycja i kwalifikacje pracowników zapewniają płynność dostaw i szybką realizację zamówień, przez co jesteśmy najbardziej konkurencyjni na rynku.

 

Oferujemy pełny pakiet wszelkich materiałów i akcesoriów. Dzięki odważnej polityce handlowej Nasycalnia Podkładów w Czeremsze sp. z o.o. w pełni zaspokaja potrzeby rynku i stale dostosowuje swoją ofertę do rosnących wymagań klientów.

 

Jako pierwsza i jedyna nasycalnia w Polsce oferujemy materiały nawierzchni drzewnej nasyconej olejem "Typu-C" (WEI-C)